Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Www.wypozyczalnie-medyczne.pl

Wrzesień 10th, 2016
Www.wypozyczalnie-medyczne.pl

Sklep rehabilitacyjny stacjonarny. Oferujemy produkty medyczne takie jak: łóżko ortopedyczne manualne do opieki nad chorym w zakładzie leczniczym. Łóżko to super zarówno dla osoby opiekującej się jak i dla osoby leżącej, niepełnosprawnego. Łóżko medyczne jest sterowane pilotem.

wynajem sprzętu medycznego. Prowadzimy usługi wynajmu m.in. łóżek szpitalnych dla osób chorych. Łóżka sterowane są pilotem. Spełniają wymagania i potrzeby zarówno niepełnosprawnych jak i asystentów. W razie potrzeby transport we wskazane miejsce plus złożenie. Ceny najlepsze w Polsce . W naszej ofercie znajdą Państwo również schodołazy doskonale radzące sobie z barierami architektonicznymi. Również posiadamy podnośniki pacjenta. A także wózki dla niepełnosprwanych, kule rehabilitacyjne, balkoniki rehabilitacyjne. Prowadzimy usługi na obszarze całego kraju, woj. podkarpackiego,. woj. zachodniopomorskiego. Jeśli jesteś w potrzebie zadzwoń pod wskazany numer, a na pewno pomożemy Państwu dobrac odpowiedni rodzaj sprzętu medycznego.

produkty medyczne takie jak: łóżko ortopedyczne manualne do opieki nad chorym w zakładzie leczniczym. Łóżko to idealne zarówno dla osoby opiekującej się jak i dla osoby leżącej, niepełnosprawnego. Łóżko medyczne jest regulowane elektrycznie.

W mojej ofercie jest również schodołaz likwidacja barier dla osób niepełnosprawnych. Jest on zalecany do transportu po schodach osób dorosłych, które jeżdżą na wózkach inwalidzkich. także proponujemy sprzedaż podnośnik do opieki nad chorym. Umożliwia podnoszenie, transport i opuszczanie osób. Służy pomocą w toalecie i odciąża kręgosłup i plecy. W salonie dostępna jest wypożyczalnia łóżka rehabilitacyjne.

Jaki wózek inwalidzki powinieneś kupić? W sytuacji, gdy los zmusi nas do zainteresowania kupna sprzętu ortopedycznego powinniśmy najpierw zrobić kluczowe rozpoznanie rynku, a więc zorientować się, które produkty będziemy musieli zakupić, a zarówno, z jakimi kosztami będzie się to wiązało. Niewątpliwie nie wszystko wygląda na chłodną kalkulację, gdy z dnia na dzień okazuje się, że ktoś resztę życia spędzi na wózku. Kluczowe w tym momencie znaczenie ma wsparcie najbliższych, jakie mogą wszystko ułatwić i pomóc w załatwieniu podstawowych spraw. Dużym ułatwieniem może okazać się zabezpieczenie środków na wózek, którym będziemy się na co dzień poruszać.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 8 (ostatnio: 29.03.2018 11:23:03)
  • yahoo: 1 (ostatnio: 05.04.2017 01:31:01)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata