Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Wymiana starego funta brytyjskiego

Grudzień 2nd, 2016
Wymiana starego funta brytyjskiego

Jeżeli w Twoim mieszkaniu znajdują się banknoty wycofane z obiegu na rzecz wspólnej europejskiej waluty, a sąsiadujący skup marek niemieckich i podobnych dewiz jest zlokalizowany zdecydowanie za bardzo w dużej mierze lub mało modny, istnieje sposobność spieniężenia takich zasobów po korzystnym przeliczniku.

Zlokalizowany na parterze warszawskiej Galerii Grochów, przy ul. Kobielskiej 23 lokal firmy WycofaneBanknoty.pl to miejsce, w którym swojego nabywcę znajdzie każda nieaktualna już waluta – niezależnie od tego, czy jest to stary funt, czy stara korona duńska. Lokal gotów jest zapłacić godziwe pieniądze za wszystkie zdezaktualizowane banknoty.

Większej różnicy nie stanowi ich stan. Istnieje sposobność spieniężenia starych banknotów, które są już w pewnym stopniu uszkodzone i nadgryzione zębem czasu. Wyprane, podarte, zabrudzone – przy Kobielskiej 23 także znajdą swoje miejsce.

Wyznacznikiem wartości jest w tym przypadku WycofanychBanknotów.pl kalkulator, znajdujący się na stronie firmowej o wiadomym adresie. Po wyborze danej waluty i wpisaniu stanu posiadania, kalkulator bezzwłocznie pokaże, jak sporej zapłaty można się spodziewać. W wypadku wspomnianych już wcześniej banknotów podniszczonych istotne stają się natomiast procenty – firma płaci do 80% wartości rynkowej za uszkodzone euro, 75% za funta brytyjskiego a oprócz tego odpowiednio 70 i 50% za franka szwajcarskiego i dolara.

Wszelkie detale umieszczone są na podanej stronie internetowej, stającej się kluczem do oszacowania, tak jak godny jest nasz nieco przestarzały w tym momencie dobytek. Z pewnością jednak do spieniężenia.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 16.02.2018 23:31:08)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata