Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Wynajem busów Rzeszów

Wrzesień 17th, 2017
Wynajem busów Rzeszów

Przedsiębiorstwo Trans-Europa funkcjonuje na rynku przewozowym od 1993 roku. Oferuje dzierżawę autokarów i busów, a oprócz tego przewozy, które odbywają się na linii Polska – Sycylia – Polska. Swoją siedzibę Trans-Europa posiada w stolicy województwa podkarpackiego – w Rzeszowie. Przedsiębiorstwo posiada kilkanaście autokarów, które zapewniają najlepszy komfort podróżowania. Na odległych trasach można korzystać z klimatyzacji, odtwarzacza płyt DVD czy minibarku. Kierowca ma pod ręką zawsze mikrofon, nawigację GPS i również CB radio, za to dla bezpieczeństwa przy każdym fotelu znajdują się pasy, a siedzenia są rozkładane, co jest bardzo dużym plusem zwłaszcza przy zagranicznych, wielogodzinnych podróżach.

Oprócz autokarów, firma posiada busy marki Mercedes Benz, najstarszy z 2002 roku, wszystkie wyposażone w klimatyzację, uchylne i rozkładane siedzenia i również radio Cd. Każdy pojazd jest regularnie serwisowany w autoryzowanym serwisie, dlatego podróżujący mogą mieć pewność, że autokar, czy bus, który jadą w podróż, jest w sumie bezpieczny i gotowy do drogi.

Oprócz linii Polska-Sycylia-Polska, której wyjazdy odbywają się w poniedziałki i czwartki z Polski i również w niedziele i środy z Sycylii, Trans-Europa realizuje najem minibusów, dzierżawa autokarów, transfery lotniskowe, wycieczki objazdowe, wyjazdy firmowe, przejazdy wahadłowe, wycieczki szkolne, spotkania biznesowe i również wyjazdy narciarskie. Szeroka propozycja zachęcą do wypróbowania usług firmy, Trans-Europa jest w stanie spełnić bez liku wymagań i życzeń płynących ze strony klienta. Zapewnia pełen profesjonalizm, całodobową dyspozycyjność i również niezawodność, a ponadto przystępne ceny, z czego powinno się skorzystać.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 3 (ostatnio: 09.09.2018 23:24:41)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata