Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Wypożyczalnia przyczepek do uprawiania narciarstwa biegowego z dziećmi

Grudzień 4th, 2013
Wypożyczalnia przyczepek do uprawiania narciarstwa biegowego z dziećmi

Travelito to istniejąca od 2010 roku wypożyczalnia przyczepek rowerowych, która podczas sezonu zimowego oferuje wszystkim wielbicielom nart biegowych markowe przeczepki na płozach.

Wypożyczamy następujące modele przyczepek na płozach:

– Chariot Cougar 1

– Nordic Cab 5w1.

Każda oferowana przez nas przyczepka narciarska składa się z dwóch niezależnych od siebie płóz, uprzęży dla rodzica, a także regulowanych dyszli do ciągnięcia. Zestaw narciarski zapewnia dziecku komfort oraz bezpieczeństwo. Umożliwia również wspólny wypad na biegówki do sąsiedniego lasu bądź na górskie trasy.

Rozstawienie nart w przyczepkach narciarskich jest szersze niż tor do stylu klasycznego, zwiększające stabilność wózka, a także niezależne działanie obu nart, dzięki czemu dziecko mniej poczują wyboiste fragmenty drogi. Teleskopowe dyszle łączące przyczepkę z biegaczem mają po trzy ustawienia długości. W przypadku przyczepki Chariot Cougar są one na stałe przymocowane do pasa biodrowego, więc aby wytrzeć nos dziecku, trzeba odpiąć pas. W przyczepce Nordic Cab system jest przyjaźniejszy dla użytkownika, gdyż dyszle są odpinane od uprzęży i biegacz nie jest tak ograniczony w ruchach. Bez problemu może odwracać się do dzieci, gdyż końcówki dyszli są z giętkiego plastiku. Obaj producenci przyczepek na płozach zadbali o nawodnienie dorosłych, doczepiając do pasa uchwyty na bidon.

Oprócz przyczepek na płozach zimą oferujemy również biegówki dla dzieci, a także renomowane nosidełka na stelażu.

Zachęcamy do rezerwacji sprzętu telefonicznie: 504 734 478 bądź za pomocą formularza rezerwacyjnego na stronie: www.travelito.pl.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 24 (ostatnio: 15.07.2019 20:03:02)
  • yahoo: 2 (ostatnio: 09.12.2016 13:02:36)

Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata