Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata

Zasiłek Kindergeld

czerwiec 5th, 2022
Zasiłek Kindergeld

Naszą firmę tworzy kolektyw pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży. Świadczymy usługi w zakresie spraw takich jak:

– rozliczenie podatku z Niemiec

– zwrot podatku z niemieckiego urzędu skarbowego Finanzamt z tytułu zatrudnienia

Na domiar tego świadczymy usługi dotyczące ubiegania się o zasiłek familijny i również rodzicielski z Niemiec na dzieci Kindergeld i również Elterngeld z niemieckiego urzędu Familienkasse.

Staramy się także pomagać w uzyskaniu ekwiwalentu za niewykorzystany urlop z niemieckiej kasy urlopowej Soka-Bau.

Nasze referat, DE-TAX zapewni ażeby nasz nabywca który skorzysta z naszych usług będzie rad z naszej współpracy. Nie działamy za pomocą pośredników co umożliwia naszym klientom na uzyskiwanie natychmiastowej informacji odnośnie do ich sprawy.

Znajdujemy się w Kujawsko-pomorskim, w Bydgoszczy ale obsługujemy klientów z całej Polski.

Tak aby móc rokować rozliczenie podatku z niemieckim urzędem skarbowym potrzebna jest karta Lohnsteuerbescheinigug, którą ma obowiązek wystawić chlebodawca . Termin deklaracji zależny jest od nadanej klasy podatkowej a wysokość zwrotu jest determinowana przez uzyskane przychody podczas całego roku jak także od zastosowanych rozliczeń. Nasze biuro zapewnia bezpłatne oszacowanie wysokości zwrotu i również przygotuje potrzebne dokumenty, ażeby cały tok przebiegł przy możliwie jak najmniejszym zaangażowaniu klienta. Czas oczekiwania na zwrot podatku wynosi acz od 4 do 6 miesięcy.

Z kolei o zasiłek Kindergeld można się ubiegać do 6 miesięcy do tyłu od daty złożenia wniosku do urzędu Familienkasse. W takim przypadku także przygotuje potrzebne dokumenty i również konstatacja oraz poprowadzi sprawę o zasiłek tak ażeby angażowała naszych klientów w jak najmniejszym stopniu.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Podlinkuj wpis:

Blog o hotelach i noclegach

Na tej stronie znajdziesz wszystko o hotelach i noclegach z całego świata